Szanowni Państwo, jeśli otrzymali Państwo wiadomość e-mail od Stenar Mariusz Alejski z siedzibą w Stęszewie lub od osoby działającej na rzecz firmy, informujemy, że informację o Państwa danych teleadresowych otrzymaliśmy bezpośrednio od Państwa lub z innych źródeł publicznie dostępnych. Kontaktujemy się z Państwem wyłącznie w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość lub z własnej inicjatywy celem wykonania umowy, której Państwo są stroną lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, a także celem realizacji prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Stenar Mariusz Alejski , które mogą istnieć, gdy zachodzi istotny i odpowiedni rodzaj powiązania między osobą, której dane dotyczą, a Stenar Mariusz Alejski na przykład gdy osoba, której dane dotyczą, jest klientem Stenar Mariusz Alejski lub działa na jego rzecz.

 

Państwa dane takie jak imię, nazwisko, dane teleadresowe, w tym adres e-mail, dane rejestrowe (w przypadku przedsiębiorców) przetwarzane są przez Stenar Mariusz Alejski z siedzibą w Stęszewie.

 

W przypadku potrzeby zwrócenia się z zapytaniem lub uzyskaniem informacji od Administratora danych niżej podaje się dane do kontaktu:

Poczta tradycyjna: Stenar Mariusz Alejski Ul. Trzebawska 9-11, 62-060 Stęszew

Poczta elektroniczna: biuro@stenar.pl

Telefon: +48 600 110 180 lub +48 662 236 248

 

Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej (np. czas wykonania umowy, zamówień), a dłużej tylko w przypadkach uzasadnionych interesem prawnym Stenar Mariusz Alejski

Stenar Mariusz Alejski stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne celem ochrony Państwa danych osobowych, a personel Stenar Mariusz Alejski przetwarzający dane osobowe jest należycie przeszkolony i zobowiązany do stosowania, obowiązujących w firmie procedur bezpieczeństwa oraz przepisów prawa.

Niezależnie od powyższego każdy zainteresowany, którego dane osobowe są przetwarzane przez Stenar Mariusz Alejski ma prawo do:

  • dostępu do danych osobowych oraz informacji czy jego dane osobowe są przetwarzane;

  • sprostowania nieprawidłowych danych osobowych;

  • usunięcia danych osobowych;

  • ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

  • przenoszalności danych osobowych;

  • sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

 

 


 

Możesz także skontaktować się z nami za pomocą formularza:

 

 


 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

Sobota

09:00 - 13:00

Telefon: 600 110 180

lub  662 236 248

E-mail: biuro@stenar.pl

"STENAR"

Plac z kamieniami
ul. Trzebawska 13A
62-060 Stęszew

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty cenowej i ustalenia dogodnego terminu dostawy.

 

 


 

STENAR ©